מאמרים

עיצוב אולם אירועים באמצעות בלונים - המשך המאמר

העיצוב הינן מגוונות ומותאמות לפי כל טעם וסוג האירוע, החל מהעיצוב הקלאסי שכולל בלוני הליום על השולחנות ועד בחירה בסידור מרכז השולחן לפי בחירה: סטנד פרחים מבלונים, כדור בלונים מרחף ועוד. עיצוב בלונים על השולחנות. בחירת הצבעים תעשה בהתאם לאופי האירוע. למשל לאירוע ברית, הבחירה הנפוצה היא בלונים בשלל צבעים חיים ובולטים לעומת חתונה, בה הבחירה לרוב אלגנטית ויוקרתית: למשל בלונים בצבע לבן, ברונזה, זהב.

עיצובים מיוחדים מבלונים

לאירוע בר מצווה או בת מצווה ניתן לבחור בעיצוב של פיסול מבלונים של המספר 13 או 12. מדובר במעמד גבוה עליו מפוסלים הבלונים בצורת ספירלה בצבעים לפי בחירה. מדובר במעמד נייד כאשר בתחילת האירוע יכול להיות ממוקם בכניסה בעת קבלת הפנים ולאחר מכן להעבירו למרכז האירוע. אפשרות עיצוב אחרת היא דקרוצית  עיצוב מבלונים של שמות החוגגים: החתן והכלה, חתן הבר/בת מצווה. מדובר בעיצוב שניתן למקמו באזור במת האירוע, המזנון או כל מקום אחר ומעוצב בהתאמה אישית בהתאם לאופי האירוע.

עיצוב רחבת הריקודים

ניתן לעצב בר בלונים ברחבת הריקודים ובזמן שאורחים רוקדים ברחבה, מעניקים להם עיצובים  ייחודיים המורכבים מבלונים כמו כובעים מבלונים, פרחים מבלונים ועוד. כך רחבת הריקודים תתמצא בצבעוניות הבלונים. אפשרות אחרת היא להזמין לאירוע מפל בלונים, המורכב ממאות בלונים ובזמן הריקודים יופל על הרוקדים בהפתעה. ניתן לבחור את הבלונים במגוון צבעים וצורות.

 

חזרה לחלק ראשון