מאמרים

עיצוב אולם אירועים באמצעות בלונים

כשחוגגים אירוע באולם אירועים מעודכן ואלגנטי, מומלץ לבחור בעיצוב מיוחד של המקום באמצעות בלונים, המוסיפים חן וצבע לכל פינה באולם, החל מהכניסה ועד החניה. התאמת העיצוב, הסגנון וצבעי הבלונים תיעשה בהתאם לקונספט של האירוע,הן מבחינת הצבע, העיצוב, ההדפסה על הבלונים וכיוצא בזה.

להלן אפשרויות העיצוב במגוונות בעזרת בלונים במגוון צבעים וצורות, לשמש כל לבב:

שער כניסה לאולם

אחת האפשרויות היא לעצב את הכניסה לאולם, המקום לקבלת האורחים, באמצעות שער בלונים צבעוני וססגוני, שיקבל בברכה את האורחים באירוע ויאפשר השארת רושם ראשוני חיובי טוב מהאולם בפרט ומהאירוע בכלל . ניתן לבחור בגשר בלונים שיעטר את הכניסה או דווקא בעמודי בלונים מפוסלים, העומדים לצידי הכניסה. כל אפשרות של עיצוב הכניסה בדקורצית בלונים מיוחדת היא הפיתרון המושלם לייחוד האירוע. באופן כללי, ניתן לבחור לעצב את הכניסה בהתאמה אישית לפי הזמנה.

עיצוב שובל הכניסה

באמצעות שובל כניסה מעוצב מבלונים, ניתן לערוך כניסה מרשימה וייחודית של החתן והכלה בעת פסיעתם לעבר החופה, או דווקא חתן הבר מצווה שנכנס לאירוע בצורה מיוחדת. שובל הכניסה הוא בעצם רצף עמודי בלונים שמפוסלים לאורך שדרת הכניסה שמובילה למרכז אולם האירועים.

עיצוב השולחנות בבלונים

כדי להוסיף צבע ויופי לשולחנות, שיתאים למפות ולמפיות שנבחרו, מומלץ לעצב אותם באמצעות בלונים, שנועדו לספק עיצוב הנותן אופי לאירוע. אפשרויות

המשך מאמר