מאמרים

יומולדת... חגיגה נחמדת? הקייטרינג בא לעזרה! - המשך המאמר

אם חודש שעבר חגגו לדוד 65 באולמי בונבון, ואבא שלכם מגיע ל-5 פעמים מצוות עוד חודשיים (13X5=65), אז אולי עדיף להשקיע קצת יותר.. בכל מקרה האפשרות המנצחת תהיה לבחור בשירותיה של חברת קייטרינג טובה, על מנת להעניק תחושה, שגם אם האירוע מקבל נופך ביתי, עדיין יש בו את הניואנס המושקע והלא שכיח.

כמו כן, אם תבקשו מכמה דמויות בחיי חתן המסיבה לכתוב ברכה אישית ולהקריאה בקול באירוע, או לספר סיפור קצר ומשעשע מחוויה משותפת עם בעל השמחה, זה ישדרג את המסיבה וייתן לה פן אישי מרגש עבור אהובכם.

קצת השקעה עושה את ההבדל..

כמובן שיהיה כדאי לברר עד תום מה הם המאכלים האהובים על חתן השמחה ולעדכן את השף מבעוד מועד, על מנת שבנוסף לקורטוב הסמכותי של הקייטרינג כמלווה הרשמי של הערב, תינתן תחושה שגם תהליך הרכבת התפריט לא נעשה באופן מכני, אלא דרש השקעה רבה וחשיבה לפרטי פרטים, ממארגני המסיבה כמו גם מצדה של חברת הקייטרינג, כלומר, מהאנשים שלא זכו לחיות לצדו של חתן השמחה במשך שנים רבות ולהכירו על שלל תכונות האופי והאהבות שלו במשך אותן שנים, ועם זאת עמלו בשיתוף פעולה מלא עם בני המשפחה על מנת להוקיר לו כבוד ביום המיוחד שלו.

לסיכום, היום הולדת העגול בהחלט יכול להיחגג באופן בלתי נשכח שמשלב תחושה חמה, אינטימית ומשפחתית עם זיקה מסוימת לפרסטיז'ה, והלא זה המתכון המנצח, לא?.. תשאלו את השף...   

חזרה לחלק ראשון